17 вересня 2021 року

13.09.2021 Кількість переглядів: 39

#ВеликеБудівництво - Сергій Борзов: Обіцяли – робимо! У Барській громаді Жмеринського району ремонтується 5,52 км дороги місцевого значення О-02-01-10 Бар - Шаргород - Нові Хоменки.

Дорога проходить через три населені пункти: с. Балки, с. Пляцина та с. Бар.
І хоча ремонтні роботи мали розпочати лише на весні 2022 року, завдяки суттєвій економії коштів, сьогодні, триває активна фаза ремонту дороги у повному обсязі.
Виконуються підготовчі роботи. Зараз найбільше дорожньої техніки зосереджено на влаштуванні вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.
Очікується, що ремонт буде здійснено у максимально швидкі терміни, адже підрядна організація виконує ремонтні роботи з випередженням затвердженого календарного графіку.
Якість всіх ремонтних робіт перевіряють інженери відділу якості та технічного контролю та лабораторія з контролю якості виробництва Підприємства.
#ВеликеБудівництво оновлює дорожню інфраструктуру громад!

Відео: https://fb.watch/7_ZS-V1RE7/