17 листопада 2018 року

У Хмільницькій районній бібліотеці стартували безкоштовні комп'ютерні тренінги

05.06.2018 Кількість переглядів: 48

Сьогодні складно уявити життя без комп’ютера. Час диктує свої умови, і тепер практично усі завдання вирішуються за допомогою комп’ютера. Але для того, щоб з ним працювати, необхідні певні знання та навички. Саме для того, щоб допомогти людям ближче познайомитися з комп’ютером, 1 червня  2018 року у Хмільницькій районній бібліотеці стартували безкоштовні комп’ютерні тренінги для користувачів бібліотеки.

Після відвідування  курсів відвідувачі здобудуть базові навички роботи з комп’ютером, навчаються азам роботи в мережі інтернет: спілкуванню електронною поштою, у соціальних мережах, на блогах та форумах, опановують програму «Скайп».  Крім того, користувачі навчаються  працювати з офісними програмами, здобудуть навички роботиу пошукових системах, знайомляться з сайтами органів влади.

Ця ініціатива покликана розкрити потенціал, поліпшити їх психологічний стан, допомогти їм отримати необхідну інформацію, розширити кордони спілкування, реалізувати творчі плани.

Адже це так важливо мати добру та цікаву компанію, проводити час з користю та кожен день відкривати нові можливості! І вік тут ні до чого – головне те, що в людини в душі та на серці!

Якщо Ви також хочете оволодіти навиками роботи на персональному комп'ютері запрошуємо Вас щоп’ятниці о 16.00 год  в Інтернет-центр КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»

Хмільницька районна бібліотека для дорослих