19 жовтня 2021 року

У Хмільницькому районі розпочалися штабні навчання

12.10.2021 Кількість переглядів: 96

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту області на 2021 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 січня 2021 року №38, 12 жовтня в Хмільницькому районі розпочато штабне тренування з органами управління районної ланки обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління Хмільницької районної ланки Вінницької  підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в складних умовах осінньо-зимового періоду».

В залі засідань Хмільницької райдержадміністрації проведено тренувальний збір за участю керівників районних спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій.