17 жовтня 2018 року

У Хмільницькому районі відкрито одночасно 2 агентських пункти з надання пенсійних послуг

17.05.2018 Кількість переглядів: 65

16 травня в селах Порик та Сальниця розпочали роботу два агентські пункти з надання пенсійних послуг .

Відкриття віддалених робочих місць відбулося за участі начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки, першого заступника голови Хмільницької райдержадміністрації Павла Горбатюка, голови Хмільницької районної ради Зої Бонсевич, сільських голів, представників ветеранських організацій, місцевих жителів.

У селі Порик пенсійні послуги стали ближчими для 2 тисяч жителів, з яких - 799 пенсіонерів цього населеного пункту та двох довколишніх – Курилівки та Томашполя.

Завдяки відкритому віддаленому робочому місцю у селі Сальниця консультації зможуть отримати понад 2 тисячі мешканців, а також – жителі сусіднього села Гнатівка.

"Модернізація надання послуг Пенсійним фондом України – триває і відкриття нових пунктів з обслуговування громадян є невід’ємною частиною цього процесу," - зауважила Олена Корчака.

Прийом громадян буде проводитися першого та третього вівторка кожного місяця з 11-30 до 13-30 на території Порицької сільської ради та з 13-00 до 15-00 в другий та четвертий вівторок місяця в приміщенні Сальницької сільської ради Хмільницького району.