24 вересня 2018 року

У Хмільнику відзначили День Європи

22.05.2017 Кількість переглядів: 172

19 травня на площі біля магазину «Грош – Експрес» в Хмільнику відбулися святкові заходи з нагоди Дня Європи в Україні. Діти та молодь взяли участь у майстер – класах із виготовлення Прапора Європейського Союзу, а також у спортивних змаганнях.

Працівники Хмільницької районної бібліотеки для дорослих приєдналися до заходів та оформили Європейський майданчик за допомогою прапорів ЄС і України, світлин на європейську тематику, повітряних кульок, квітів та іншої європейської символіки. Представили інформаційний стенд «Відкрий Європу для себе», виставку – огляд «Європа починається з нас». Також було організовано з молоддю флешмоб «Ми – європейці».

Проводили імпровізовані інтерв’ю – бесіди з тем «Європейське майбутнє – нові можливості», «Без віз у Європу».

На фліпчарті  хмільничани та гості міста – курорту писали свої побажання місту Хмільнику до Дня Європи.

На завершення всі учасники свята сфотографувались на згадку про зустріч.

За інформацією Хмільницької районної бібліотеки для дорослих