19 вересня 2017 року

В Березнянській сільській раді обстежено матеріально-побутові умови проживання дітей сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

13.09.2017

Сьогодні, 13 вересня,  під час виїзду працівників Хмільницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Хмільницької районної державної адміністрації до Березнянської сільської ради  було відвідано 5 сімей.

Саме з метою надання адресних соціальних послуг в територіальних громадах сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, продовжуються обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей цих сімей.

Під час відвідин з батьками проведено бесіди щодо відповідального виховання дітей, шкідливості вживання алкоголю та тютюнопаління і безпосереднє спілкування з дітьми у зазначених сім'ях.

Хмільницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді