25 серпня 2019 року

В Хмільницькому бюро правової допомоги проведено круглий стіл щодо прав виборців

08.02.2019 Кількість переглядів: 81

З метою  поширення інформації щодо реалізації виборчого права  громадян 08 лютого в приміщенні Хмільницького бюро правової допомоги проведено круглий стіл на тему: «Я маю право обирати!». Учасниками заходу стали працівники КУ «Трудовий архів» та Архівного відділу Хмільницької райдержадміністрації.

У рамках проведення заходу було розглянуто наступні питання:

Суб’єкти виборчого процесу
Етапи виборчого процесу
 Хто має можливість голосувати на виборах Президента України
Як голосувати внутрішньо переміщеним особам і виборцям , виборча адреса яких відноситься до тимчасово окупованої  території України
Процедура перевірки включення себе та інших виборців до Державного реєстру виборців (всі бажаючі можуть перевірити себе та інших осіб за посиланням: https://www.drv.gov.ua  )

Додатково учасникам круглого столу було презентовано роботу електронних сервісів Міністерства юстиції України та наголошено на їх актуальності.