20 серпня 2018 року

В Клітенці відбулася презентація "Ти чуєш- йде натхнення?" книги Юлії Вознюк "Побачити серцем"

12.06.2018 Кількість переглядів: 168

Сьогодні, 12 червня, в сільському клубі села Клітенка відбулася презентація поетичної збірки Юлії Вознюк "Побачити серцем"  під назвою  "Ти чуєш - йде натхнення?". Авторку із цією подією привітали перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Павло Горбатюк, сільський голова с.Кропивна Ніна Дмитрук, жителі Кропивнянської сільської ради.

"Сьогодні дуже гарна та чудова подія. Я дуже розчулений і вражений силою духу, щирістю та світлою любов'ю Юлії. Щиро бажаю здоров'я, удачі і натхнення, якнайбільше виданих книг", - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Павло Горбатюк і вручив талановитій дівчині почесну грамоту райдержадміністрації і районної влади, цукерки та квіти.

"Я дуже дякую своїм батькам. Саме вони мені дали те світло, любов, завдяки яким я бачу та відчуваю прекрасне та ділюся цим із світом", - зазначила авторка збірки Юлія Вознюк.

На сцені виступили місцеві творчі колективи. Односельчани та гості святкового заходу дарували щирі, теплі слова та квіти  ніжній і світлій людині та талановитому автору збірки Юлії Вознюк.

Подільське село Клітенка завжди славилося працьовитими та щедрими людьми.  Тут споконвіку звучить українське слово, пісня та зберігається історія роду. 28 років тому у с.Клітенка народилась дівчинка, якій судилась нелегка доля. Кожного дня родина боролась за маленьку Юлю і  ось перші кроки у три роки. У п’ять маленьке допитливе дівча навчилось читати. Ось як згадує сама Юля про свої дитячі роки: «З п’яти років я читала дитячі казочки ще й російською мовою, так як у той час  було важко знайти щось української мовою. Так власне я і вивчила російську мову. У мене було багато  улюблених книг, але найулюбленіша, це – «Євгеній Онегін» О.Пушкіна. Мені ця поема  зразу припала до душі, адже вона наповнена чистим, світлим, невинним коханням Тетяни Ларіної до Онегіна, яке проймає ще з перших рядків. У мене з Пушкіним схожий внутрішній світ. Я, як і він, – романтична, чутлива, вразлива і лірична. Тому його вірші по особливому торкались мого серця!  Саме у Пушкіна я вчилась мелодійності, легкості і написання поезії!

Взагалі я великий романтик, тому і надаю превагу переважно романам про кохання. «Анна Кареніна» Толстого «Червоне і Чорне» Стендаля, «Війна і мир « Толстого - це не весь список улюблених книг. Я люблю класику, сучасну літературу сприймаю важче, адже там немає таких емоцій, почуттів, немає тої глибини переживань, яку колись передавали відомі класики. Почала я писати  в університеті, але особливого значення не надавала своєму таланту. Я просто писала, коли щось вразило, чи якісь емоції нахлинули, чи події….».

Її вірші наділені чутливістю, сповідують справжнє і правдиве. Тож злітає поетичне  Юліне слово піснею любові, тугою та мудрістю.

Перша книги Юлії вийшла у 2016 році і називається «Мелодія любви», яка присвячена унікальній людині, яка дарую радість людям. Це пластичний хірург Юлії – Дмитрій Володимирович Слюсер.

На запитання, що надихає Юлю писати, вона відповідає: «Я люблю тишу. Цілковиту тишу. Вона може сказати набагато більше, ніж люди. Тому люблю проводити вільний час вдома, біля річки, щоб відчути красу і неповторність цього світу. Люблю слухати спів птахів і дивитись на чисте блакитне небог. У цей час думаєш, як же досконало і неперевершено створив усе Бог!».

Збірка «Побачити серцем» Юлії Вознюк складається з 43 віршів, в якому кожний рядок  відвертий і щирий. Сама назва збірки свідчить передусім про духовну тематику віршів, а також, що хвилює авторку.

Її поезія звучить від повноти серця, її хочеться читати,  перечитувати та співати. На один із її віршів  український співак Олександр Павлик поклав на музику. Впевнені, що  поезія Юлії Вознюк допоможе читачам доторкнутися до світу прекрасного, трепетного і вічного.

У час новітніх комп’ютерних технологій, модерних засобів комунікацій, Юлія вирішили скористуватися старим випробуваним способом – аркушем білого паперу, кулькова ручка і серце, яке  додає щирості й хвилювання….

Книги йдучи у світ, як діти просять духовної поживи, Божого благословення і вічного натхнення. Все це є у збірці «Побачити серцем» Юлії Вознюк. Кожен читач, незалежно від віку, знайде у книзі  Юлії  близькій зворушливі рядки, відчує  глибину круговороту життя.