20 серпня 2018 року

В області розпочато прийом заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності

16.05.2018 Кількість переглядів: 34

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» оголошується  про початок прийому заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності для придбання обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

До заяви додаються:

копія статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу;
документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою для членів кооперативу;
довідку, що є чинною на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, – у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС;
копія договору з постачальником обладнання;
копії документів, що підтверджують оплату податку на додану вартість та 30 відсотків вартості придбаного обладнання;
копія векселя, виписаного постачальнику обладнання;
копії підтвердних документів щодо одержання сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом обладнання.

Документи подаються особисто.

Термін прийому документів 30 календарних днів з дня опублікування.

За додатковою інформацією звертатися у відділ розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Соборна, 15-а, к. 202, тел. 67-08-32).