21 липня 2019 року

В районі обговорили заходи щодо запобігання і протидії домашньому насильству

07.06.2019 Кількість переглядів: 79

Сьогодні, 7 червня, заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Микола Чикотун провів засідання Міжвідомчої ради з питань з питань сім’ї, гендерної рівності,  запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Учасники зустрічі детально обговорили взаємодію районних спеціалозованих служб і організацій щодо запобігання і протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в районі.

В ході роботи було детально обговорено Постанову КМУ "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі".

Захід проведено з метою узгодження механізму та дій реагування на актуальні для  суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

В Хмільницькому районі за І квартал 2019 року загальна кількість повідомлень про вчинення домашнього насильства становить 38, з них 34 від жінок та 4 від чоловіків.

В Україні відбулися позитивні зміни в законодавстві у сфері протидії домашньому і гендерно обумовленим формам насильства, зокрема, був прийнятий  відповідний Закон, постановою Кабінету Міністрів України затверджено Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.