15 листопада 2018 року

В районі забезпечується соціальний захист дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

08.11.2018 Кількість переглядів: 32

07 листопада, з метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  контролю утримання дітей в сім’ях опікунів/піклувальників,   комісією  у складі спеціалістів служби у справах дітей райдержадміністрації, Хмільницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та старшого інспектора ЮП СП Хмільницького ВП ГУНП у Вінницькій області відвідано 7 сімей,  в яких виховується 21 дитина, в селах Кушелівка, Білий Рукав, Кривошиї.

5 сімей є багатодітними. Основна увага при обстеженні зверталася на побутові умови, в яких проживають діти ( забезпечення продуктами харчування, одягом, паливом), відвідування дітьми шкільного віку навчальних закладів.

В ході рейду відвідано також 2 сім’ї, в яких виховуються діти –сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Порушення прав дітей не виявлено.

Законні представники дітей були попереджені про адміністративну, кримінальну відповідальність за порушення прав та інтересів дітей.  З дітьми проводилися бесіди з питань безпечної поведінки та здорового способу життя, одержання освіти.

Служба у справах дітей райдержадміністрації