25 жовтня 2020 року

В школах району з 15 по 30 жовтня 2020 року - осінні канікули

15.10.2020 Кількість переглядів: 168

Сьогодні, 15 жовтня, відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови комісії, голови райдержадміністрації  Максима Мазурика.

Було розглянуто питання:

І. Про посилення карантинних заходів в закладах освіти Хмільницького району.

За результатами доповідей заступника начальника Хмільницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області – Алли Чорної,  завідувача ВСП Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний  лабораторний центр МОЗ України» Володимира Бойка та з урахуванням обговорення, керуючись протоколом позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.10.2020 року №67 Комісія вирішила:

1. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації (Жуку А.А.), головам сільських рад, Жданіської ОТГ, керівникам районних закладів загальної середньої освіти:

1.1. Рекомендувати провести осінні канікули в період з 15 по 30 жовтня 2020 року включно, змінивши структуру навчального року.

1.2. Забезпечити суворе дотримання протиепідемічного режиму відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про  встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року №55 «Про запровадження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

ІІ. Про посилення протиепідемічних заходів на території Хмільницького району в галузі «Культура і мистецтво».

За результатами доповідей заступника начальника Хмільницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області   Алли Чорної, завідувача ВСП Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний  лабораторний центр МОЗ України» - Володимира Бойка та з урахуванням обговорення Комісія вирішила:

1. Начальнику відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації (Стукану М.О.), головам сільських рад, Жданіської ОТГ:

1.1. Заборонити проведення культурно - масових заходів з 13 жовтня 2020 року до покращення епідемічної ситуації.