17 жовтня 2018 року

В Уланові відбулися фінальні змагання в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського дня

13.06.2018 Кількість переглядів: 48

12 червня в селі Уланів на базі стадіону «Вікторія» ім.. Г.І. Яворського відбулися фінальні змагання в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського дня.

Загалом Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету в усіх населених пунктах України та спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні.

Програма заходу включала легкоатлетичний біг на різні дистанції та різні вікові категорії, естафету, різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, та  а також традиційний турнір з малого футболу пам’яті тренера – викладача Георгія Івановича Яворського.

Організаторами заходу виступили сектор фізичної культури та спорту і освіти райдержадміністрації, районне організація фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України та ГО «Районна федерація футболу».

По завершенню спортивного дійства призери легкоатлетичного бігу були нагородженні відповідними грамотами, а всі учасники, які представляли загальноосвітні навчальні заклади сіл – Уланів, Сальниця, Вишенька, Лип'ятин та Сьомаки, отримали дипломи учасників Олімпійського дня та солодощі від організаторів змагань.

В свою чергу переможцем футбольного турніру стала місцева команда, друге місце вибороли школярі села Вишенька, а треті - гравці із Сьомаків.

Сектор фізичної культури та спорту Хмільницької райдержадміністрації