25 серпня 2019 року

Валентина Павленко з Кропивни зайняла І місце у Всеукраїнському літературному фестивалі «Відродження поезії -2018»

12.06.2018 Кількість переглядів: 179

Валентина Павленко з села Кропивна Хмільницького району зайняла І місце у Всеукраїнському літературному фестивалі «Відродження поезії -2018» у номінації «Неординарне написання віршів», що відбувся в Одесі.

Загалом це третій Всеукраїнський літературний фестиваль. Дуже знакове явище, що художники Слова зібралися в місті з багатющими літературними традиціями, що дав світу найталановитіших письменників і поетів або стали натхненням для тих, хто надбав в ньому притулок. Цієї весни нові «зірки» і «зірочки» засвітилися в третій раз на літературному небосхилі Одеси в рамках проведеного конкурсу.

Фестиваль «Відродження Поезії» проводиться з 2016 року, з ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Інформ-Культрасцвет» і спрямований, за словами організаторів, на розвиток і відродження української мови, поезії, літератури, популяризацію української книги, активізацію творчої ініціативи серед національних авторів; виявлення нових сучасних літературних напрямів, підтримку як відомих, так і невідомих поетів і прозаїків, юних літературних обдарувань серед школярів і студентів. Фестиваль також ставить завданням об'єднувати під своєю егідою поетів, письменників, літераторів, які говорять і пишуть на різних мовах, але пов'язані загальною ідеєю творчості, літературою і культурним діалогом. На форум з'їхалися творчі люди з Вінниці, Кривого Рогу, Львова, Києва, Миколаївської області та Закарпаття. Не залишилася осторонь і українська діаспора: були представлені роботи авторів, що проживають в Іспанії, Польщі та Німеччини.

Перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Павло Горбатюк привітав землячку Валентину Павленко з вагомою нагородою, побажав здоров'я, натхнення і подальших творчих успіхів.

Краєзнавець Хмільницької районної бібліотеки для дорослих Оксана Михалиця побажала подальших успіхів у творчості та визнання творчої діяльності

Валентина  Павленко - поетеса,  журналістка , авторка  збірок «Домівка птахів», «Істини», «Ріка на ім’я Здивування», «Пам'ять місця». Нині вона також займається правозахисною діяльністю.