05 грудня 2021 року

Велике будівництво» відновлює трасу між Вінниччиною та Одещиною, - Сергій Борзов

24.11.2021 Кількість переглядів: 146

Група компаній «Автострада» завершила влаштування нового дорожнього одягу на ділянках автошляху Р-33 загальною протяжністю майже 35 км, що пролягають між смт Тростянець і смт Чечельник у Вінницькій області.

Як зазначає Голова ОДА Сергій Борзов, це покращить сполучення між Вінниччиною та Одещиною, адже через аварійний стан дорожнього покриття водії були змушені об’їжджати Р-33 і обирати довші маршрути.

У ході робіт фахівці «Автостради»:

відфрезерували старе дорожнє покриття;
влаштували нову основу та два шари асфальтобетону;
поширили дорогу на 1,5 м;
укріпили узбіччя.

Всього було укладено близько 150 тисяч тонн щебенево-піщаних сумішей і близько 100 тисяч тонн асфальтобетонних сумішей різних типів.

Наразі на ділянках тривають наступні роботи:

асфальтування з’їздів;
влаштування водоскидів;
облаштування тротуарів;
встановлення бортового каменю;
облаштування освітлення;
встановлення бар’єрного огородження.

«Цьогоріч у Вінницькій області «Автострада» відновила 125 км автошляху Р-08 та двох територіальних доріг всього за 90 днів – це рекордні строки для такого масштабного проєкту.Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» - це наймасштабніший проєкт з відновлення інфраструктури України», - зауважив Голова ОДА Сергій Борзов.

#Великебудівництво