Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
29 вересня 2020 року
для людей з обмeженими можливостями

Верховна Рада має погоджувати ключові аспекти стратегії відновлення територіальної цілісності України, - Олена Кондратюк

16.09.2020 Кількість переглядів: 82

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк переконана, що Український Парламент повинен брати активну участь у формуванні стратегії мирних переговорів та відновлення територіальної цілісності України. На цьому вона наголосила під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

 

«Парламент повинен не лише знати й розуміти, але й погоджувати ключові аспекти нашої стратегії щодо відновлення територіальної цілісності України, шляхом повернення Донбасу і Криму», - підкреслила Заступниця Голови Верховної Ради. За її словами, Парламент, Кабінет Міністрів та РНБО мають отримувати повну інформацію про те, що відбувається в рамках Тристоронньої контактної групи та Нормандського переговорного процесу. «Будь-які заяви про якісь патрулювання не витримують жодної критики. Це лише посилює недовіру до переговорного процесу і говорить про те, що реальної стратегії немає», - відзначила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Верховної Ради також підтримала ініціативу Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова щодо необхідності заслухати відповідні пояснення профільного Віце-прем'єр-міністра України О. Резнікова на годині запитань до Уряду. «Хочеться, щоб ми всі разом говорили єдиною мовою від імені України. Розуміли наші «червоні лінії» та дотримувалися державницької позиції, яка має бути», - зауважила вона.

Олена Кондратюк також закликала владу прояснити інформацію щодо платформи, яка, нібито, створюється Україною для обговорення процесу повернення Криму. «Що це за платформа? Хто є її учасником? Парламент має повне право одержати відповіді на ці та інші питання», - уточнила віцеспікерка.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація