18 грудня 2018 року

Відбулась позачергова 31 сесія районної ради 7 скликання

05.12.2018 Кількість переглядів: 62

5 грудня в малій залі Хмільницького районного Будинку культури відбулась позачергова 31 сесія районної ради 7 скликання.

Участь у роботі сесії взяв голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, депутати обласної ради від району, заступники голови та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, заступник керівника Калинівської місцевої прокуратури, начальник Хмільницького відділення поліції, військовий комісар Хмільницького ОРВК, старший оперуповноважений Козятинського міжрайвідділу УСБУ, керівники комунальних установ, закладів та підприємств районної ради, сільські голови, засоби масової інформації.

На сесії були розглянуті наступні питання:
1. Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної програми Хмільницького району на 2016-2020 роки «Безпечна Хмільниччина – взаємна відповідальність влади та громад».
2. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання  від 21.12.2017 року № 341 „Про районний бюджет на 2018 рік”.
3. Про створення комунального некомерційного підприємства «Хмільницька районна стоматологічна поліклініка» Хмільницької районної ради.
4. Про призначення керівника комунального некомерційного   підприємства «Хмільницька районна стоматологічна поліклініка»  Хмільницької районної ради.
5. Про створення комунального некомерційного підприємства «Хмільницька центральна районна лікарня» Хмільницької районної ради.
6. Про призначення керівника комунального некомерційного  підприємства «Хмільницька центральна районна лікарня» Хмільницької районної ради.