26 березня 2019 року

Відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2019 Кількість переглядів: 119

Сьогодні, 15 лютого, в Хмільнику відбулися урочисті та пам'ятні заходи з нагоди 30-ї річниці виведення колишніх військ  СРСР з Республіки Афганістан і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав .

Участь у заходах взяли голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, міський голова Сергій Редчик, ветерани війни в Афганістані, усі бажаючі району та міста.

На початку урочистостей в фойє Хмільницького районного Будинку культури було відкрито пам'ятний стенд "Афганістан" загиблих в афганській війні 9-тох жителів Хмільниччини.

В залі районного Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди пам'ятної дати. Депутат ВРУ Петро Юрчишин вручив ювілейні медалі учасникам бойових дій в Афганістані.

Звернулися з вітальними словами до присутніх голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич, голова районної ради Зоя Бонсевич, міський голова Сергій Редчик і вручили вручили Почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради, подяки міського голови найактивнішим членам спілки ветеранів війни в Афганістані, а рідним загиблих воїнів грошову допомогу та квіти.

Усі присутні  вшанували пам’ять військових, які загинули під час бойових дій в Афганістані хвилиною мовчання.

З концертною програмою виступили гості урочистих заходів - творчий гурт героїко-патріотичної пісні "ТАШАКОР".  Глядачі гаряче зустріли Володимира Возбранного та Леоніда Горобця, які виконали, як відомі, так і нові "афганські" , авторські пісні.

Після урочистстей відбулася пам'ятна хода, усі бажаючі поклали квіти до меморіалу загиблим у Другій світовій війні та до пам'ятника загиблим у війні в Афганістані. Загиблих земляків вшановано триразовим збройним залпом.
Біля пам'ятника отцем Іваном було проведено поминальну молитву за загиблими.