25 березня 2019 року

Відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки

23.01.2019 Кількість переглядів: 49

22 січня в Хмільницькому районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди  Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

З важливим національним святом єдності та соборності  привітав земляків і гостей Хмільниччини голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич.

"Уроки історичного прагнення соборності та свободи відкривають велику мету: досягти свободи та соборної єдності задля миру та співпраці з іншими народами та державами,  задля гідного місця у світовому співтоваристві, задля щасливого життя під мирним небом України", - зазначив Євгеній Буткевич у своєму виступі.

Голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич , заступник голови районної ради Анатолій Войцещук, міський голова Сергій Редчик вручили Подяки з нагоди Дня Соборності особам з активною життєвою і громадянською позицією.

Усіх присутніх привітали патріотичними українськими піснями та віршами аматори та творчі колективи Хмільниччини.

В фойє районного Будинку культури усі бажаючі мали можливість переглянути книжково-ілюстративну виставку, присвячену Соборності України та  100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.