22 травня 2019 року

Відбулися загальні збори громадян у Великому Митнику

13.03.2019 Кількість переглядів: 344

Сьогодні, 13 березня, в сільському Будинку культури с.Великий Митник відбулися загальні збори громадян. Участь у зборах взяли  перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, представники управлння соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації, Хмільницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

На початку зустрічі присутніми було переглянуто фільм «Вінниччина 2018: є що сказати».

Великомитницький сільський голова Іван Лоїк проінформував присутніх  про зроблену роботу у 2018 році та плани на 2019 рік.

Учасників зустрічі було проінформовано про монетизацію субсидій у 2019 році. Так,  вже з 12 березня 2019 року всі, кому призначено субсидію з жовтня місяця 2018 року, отримують готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку. Субсидія не пенсіонерам буде перерахована грошовим переказом через  Ощадбанк на відповідні рахунки, а пенсіонери вже отримують ці кошти  одночасно з пенсією.

Щодо змін в перерахунку пенсій було сказано, що  індексація відбувається за новою формулою: з урахуванням інфляції та зростання середньої заробітної плати (це друге після жовтня 2017 року осучаснення пенсій).

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Горбатюк і голова районної ради Зоя Бонсевич звернулися до присутніх і розповіли про соціально-економічний розвиток Хмільницького району, досягнуті успіхи та плани на 2019 рік.

Сільським головою було підбито підсумки зустрічі.