21 травня 2018 року

Відбулося свято для мам дітей з особливими потребами «Матуся – сонечко моє»

17.05.2018 Кількість переглядів: 17

В приміщенні читальної зали КЗ «Хмільницька районна бібліотека» відбулося свято для мам дітей з особливими потребами «Матуся – сонечко моє», яке підготували бібліотечні працівники спільно з громадською організацією «Спільний шлях».

Життя  матерів дітей з особливими потребами триває в нескінченному стресі. І їм потрібні позитивні емоції, бо  кожен день - це боротьба не тільки за здоров’я дитини, а й допомага іншим.
   Тому на протязі усього заходу для мам було організовано приємний відпочинок.  Діти дарували їм посмішки, називали їх ніжними словами, розповідали, які надзвичайні, чудові та хороші -  їхні мами. Всі гарні слова вони записували на пелюстки і склеїли велику прекрасну ромашку.
  А ще діти намалювали портрети своїх мам і організували стенд «Милої неньки портрет». Мама для дітей асоціюється з метеликом, який знаходиться в постійному русі. Тому вони їз паперових метеликів виготовили плакат-вітання для мам.
       В подарок матусям звучали також пісні та віршики, які підготували діти.
      Бібліотекарі для своїх гостей показали лялькову виставу "Котик та Півник".
      По закінченню свята діти поклали квіти до підніжжя пам'ятника Матері.

Хмільницька районна бібліотека для дітей