Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 лютого 2019 року
для людей з обмeженими можливостями

Відбулося засідання комісії райдержадміністрації з розгляду питань пільгового проїзду окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування.

12.07.2018 Кількість переглядів: 77

11 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Павла Горбатюка відбулося засідання комісії райдержадміністрації з розгляду деяких питань пільгового проїзду окремих категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування.

Заступник начальника управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Галина Качановецька повідомила, про те, що припинено відшкодування компенсації ФОП Клепа О.В. за перевезення пільгових категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування  у зв’язку із закінченням терміну (03.07.2018року ) Договору  на перевезення пасажирів на внутрішньо обласному міжміському та приміському автобусному маршруті Хмільник АС – Сальниця – Гнатівка загального користування від 12.11.2013 р., укладеного між управлінням транспорту Вінницької облдержадміністрації та  ФОП Клепа О.В.

   Розглянуто питання про стан фінансування перевізників, з якими укладено Договори за перевезення пільгових категорій громадян у приміському автомобільному транспорті загального користування.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація