23 квітня 2018 року

Військова служба за контрактом в ЗСУ – почесний обов’язок справжніх чоловіків та жінок!

11.01.2018 Кількість переглядів: 39

Держава гарантує:

Стабільне грошове забезпечення від 7 000 гривень (а з 1 січня 2018 року збільшення посадового окладу у 4,5 рази).

В зоні АТО додатково виплачується грошова винагорода:
на першій лінії оборони до 10 000 гривень,
на другій лінії оборони до 4 500 гривень.
Збільшення посадових окладів у 2 рази (для посад, які визначають боєздатність).
Звільнення від сплати обов’язкових для інших громадян податків
Вихідна допомога при прийнятті на військову службу.
При зміні місця служби виплата підйомної допомоги в розмірі двох посадових окладів.
Забезпечення безкоштовним обідом або грошовою компенсацією.
Можливість кар’єрного зросту.
Забезпечення військовою формою одягу.
Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.
Щорічне санаторно-курортне лікування.
Можливість відпочити в закладах Міністерства Оборони України за 25% вартості, а членам сім’ї за 50% вартості.
Гарантована щорічна відпустка, а також інші види додаткових відпусток.
Можливість здобути безкоштовну вищу освіту у цивільних ВУЗах.
Право вступати до вищих військових навчальних закладів для отримання вищої освіти (в тому числі заочно), під час навчання грошове забезпечення в розмірі 7 000 гривень виплачується щомісячно
Громадяни з вищою цивільною спеціальністю мають можливість отримати військове звання офіцерського складу (молодший лейтенант).
Можливість стати в чергу для отримання житла. До моменту отримання службового житла, державою компенсуються кошти за піднайом житла.
Право на соціальний захист сімей військовослужбовців.
Право на пенсію.
Можливість приймати участь у миротворчих операціях або інших заходах міжнародного військового співробітництва.
Зарахування терміну військової служби до загального трудового стажу роботи, стажу державної служби.
Збереження робочого місця на підприємстві, установі, організації та середньомісячна заробітня плата (пенсія).
Рішенням Виконавчого комітету Вінницької міської ради затверджено рішення про здійснення страхування життя та здоров’я військовослужбовців, що призвані на військову службу Вінницьким ОМВК та проживають у м.Вінниці, на загальну суму до 100 000 гривень.

З питань умов проходження служби за контрактом, оформлення документів та заключення контракту слід звертатись до Вінницького міського військового комісаріату за адресою м.Вінниця вул.О.Довженка (Ленінградська), 28.

Контактні телефони: 067-730-30-65; 61-21-05; 61-21-06.