05 грудня 2020 року

Вільні творити майбутнє

20.11.2020 Кількість переглядів: 170

Сьогодні, 20 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи, голова Хмільницької районної державної адміністрації Максим Мазурик, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Шевченко,  заступник керівника виконавчого апарату Хмільницької районної ради Валерій Нечипорук, представники районної державної адміністрації  і районної ради вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні, загиблих захисників України - воїнів АТО/ООС  хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, що у Хмільнику.

Цьогорічне гасло відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи - "ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ".

Це важливе в українській історії свято з 2014 року відзначається 21 листопада. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Гідність і свобода - це цінності, за які українці боролися протягом усіх віків і готові відстоювати тепер.