17 серпня 2018 року

Володимир Гройсман: Наша спільна задача з Парламентом - покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень

03.10.2017 Кількість переглядів: 136

Спільне завдання Уряду  й Парламенту цього пленарного тижня – ухвалити необхідні рішення,встановити справедливу систему та покласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Розпочинається черговий пленарний тиждень. Країна очікує, що на цьому тижні буде прийнятерішення по надважливій пенсійній реформі. Це – збільшення пенсій для близько 9 млн пенсіонерів вжев цьому році. Це – автоматичний щорічний перерахунок пенсій відповідно до інфляції та зростаннязарплати. Це – можливість підвищувати пенсії в майбутньому, завдяки ліквідації дефіциту ПенсійногоФонду», - відзначив Глава Уряду.

Він звернувся до народних депутатів із закликом ухвалити необхідні рішення. «Я зі свого бокузвертаюся до народних депутатів з проханням дати старт підвищенню виплат для наших пенсіонерівуже в жовтні. Наша спільна задача з Парламентом на цьому тижні встановити справедливу систему тапокласти край залежності пенсіонерів від політичних рішень», - підкреслив Прем’єр-міністр.