Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
19 жовтня 2021 року
для людей з обмeженими можливостями

Всі дитячі садочки, школи, лікарні та амбулаторії області мають бути термомодернізовані, - Сергій Борзов

12.10.2021 Кількість переглядів: 104

Перебуваючи у Жмеринському районі в рамках робочої поїздки, Голова обласної державної адміністрації спільно із народним депутатом України Іриною Борзовою оглянули хід реконструкції дитячого садочка №8 у м.Бар.

 

Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти проводиться в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Зокрема, тут передбачено заміну вікон та дверей, утеплення фасадів тощо.
Загальна кошторисна вартість будівництва становить понад 7 млн грн.
Оглянувши об’єкт «Великого будівництва», очільник області зауважив, що термомодернізація навчальних закладів має першочергове значення.
«Дуже важливим є раціональне використання коштів у громадах, адже при правильному їх використанні можна спрямувати залишок фінансів на інші соціальні та інфраструктурні цілі громади. Саме тому всі дитячі садочки, школи, лікарні та амбулаторії області мають бути термомодернізовані, утеплені. Також маємо вміти заощаджувати та економити кошти, давати приклад іншим громадам», - зауважив Голова ОДА Сергій Борзов.
Передбачена сума фінансування для реконструкції ДНЗ №8 у м.Бар на 2021 рік становить 5 700,00 тис.грн, з них субвенція – 5 700,00 тис.грн.
Відновлення закладу дошкільної освіти в рамках «Великого будівництва» триває – наразі проводяться роботи з утеплення фасаду будівлі.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація