18 листопада 2018 року

ЄС офіційно підписав рішення про безвізовий режим для України

17.05.2017 Кількість переглядів: 149

Сьогодні у Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акту, яким буде запроваджений безвізовий режим для громадян України. Церемонія підписання пройшла у Страсбурзі .

Документ був підписаний президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ та національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою. На церемонії підписання також були присутні Президент України Петро Порошенко та доповідач Європарламенту з питання українського безвізу Марія Габріель. Президент України документ не підписував, оскільки підписаний регламент є внутрішнім рішенням ЄС, а не двостороннім документом.

Після підписання рішення про безвіз ще має бути оприлюднене в Офіційному журналі ЄС. Через 20 днів безвізовий режим набуде чинності; очікується, що він запрацює від 11 червня.