19 липня 2018 року

За 6 місяців цього року до Хмільницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 15 звернень.

11.07.2018 Кількість переглядів: 10

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Хмільницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  інформує про роботу із зверненнями громадян за 6 місяців 2018року.

Хмільницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно Закону України „Про звернення громадян”, веде облік звернень у журналах особистого прийому громадян та письмових звернень громадян. Є графіки прийомів громадян керівниками області, району та  працівниками центру.

В журналі особистого прийому зареєстровано за  1 півріччя 2018 року - 15 звернення, а саме 7 звернень – це питання навчання та працевлаштування пільговиків, 7 - питань забезпечення законності та  захисту прав дітей та молоді, 1 – захисту прав людини. З них 14 – роз’яснено по суті та 1 – вирішено позитивно.

Також надійшло 2 письмових звернення  - щодо ухилення від виконання батьківських обов’язків та щодо загрози вчинення насильства. Здійснено перевірку із виїздом за вказаними адресами, зазначене в зверненнях не знайшло підтвердження.