Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2021 року
для людей з обмeженими можливостями

За сприяння Вінницької обласної служби зайнятості майже 5,4 тис. громадян знайшли роботу

06.04.2021 Кількість переглядів: 50

«Протягом І кварталу 2021 року обласна служба зайнятості активно співпрацювала з роботодавцями задля підвищення рівня зайнятості населення області. Від підприємств, організацій та установ до центрів зайнятості області протягом зазначеного періоду надійшли 10,6 тис. вакансій від 3,1 тис. роботодавців. Середній розмір заробітної плати у вакансіях - 7113 грн.», - розповідає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

 

Переважно роботодавцям були потрібні трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, водії автотранспортних засобів, підсобні робітники, кухарі, слюсарі-ремонтники, трактористи, продавці продовольчих товарів, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, дорожні робітники, продавці-консультанти, а також бухгалтери, сестри медичні, агрономи, інспектори, оператори відеозапису.

Протягом І кварталу 2021 року послугами обласної служби зайнятості скористались 70,1 тис. осіб. Незважаючи на складний період, пов'язаний з протиепідемічними заходами, у січні-березні 2021 року до продуктивної зайнятості вдалося повернути майже 5,4 тис. громадян. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 1,1 тис. осіб.

З початку року обласна служба зайнятості здійснювала професійне навчання на замовлення роботодавців. Протягом січня-березня 2021 року за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття отримали професію, перенавчились або підвищили свою кваліфікацію 2,8 тис. безробітних. Переважна більшість тих, хто закінчив навчання, були працевлаштовані.

Станом на 1 квітня 2021 року у пошуку роботи в службі зайнятості перебувало 25,2 тис. безробітних громадян, з них 23,1 тис. отримували допомогу по безробіттю. Вакансій на цю дату було майже 4,0 тис. На кожне вільне робоче місце претендувало, у середньому, 6 безробітних. Середня заробітна плата у вакансіях склала 7351 грн.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація