18 вересня 2019 року

Запобігання та протидія вчинення домашнього насильства

06.09.2019 Кількість переглядів: 22

В  читальному залі Хміль ницької районної бібліотеки для дорослих відбувся круглий стіл  на тему  «Запобігання та протидія  вчинення домашнього насильства» .

У заході взяли  участь представники   Хмільницького бюро правової допомоги ,  служби у справах дітей  Хмільницької районної державної адміністрації,  Хмільницького районного центру  соціальної служби для сім’ї, дітей  та молоді та Хмільницької районної бібліотеки для дорослих.

Під час   круглого столу обговорювалось ряд питань:

дії посадових осіб у разі виявлення  осіб, що постраждали від домашнього насильства, алгоритм дій  осіб, що  потерпіли  від домашнього насильства, забезпечення  безоплатної   вторинної  правової допомоги  особам, що  постраждали   від домашнього насильства.

Психологом Хмільницького районного центру  соціальної служби для сім’ї  дітей  та молоді Ліаною Сивак було детально роз’яснено поняття «Коло насильства» та чому жертві так важко його розірвати.

Начальник Хмільницького                                                Ганна Мариніч

бюро правової допомоги