18 вересня 2019 року

Зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції в м. Хмільник

06.09.2019 Кількість переглядів: 9

03 вересня зареєстровано спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед учасників святкування дня народження в кафе «Берег» у м. Хмільник.

Після отримання повідомлення про спалах, з метою встановлення причин та умов виникнення захворювань, спеціалісти Головного управління розпочали санітарно-епідеміологічне розслідування та інспектування закладу з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

Станом на 04 вересня, з попереднім діагнозом «Харчова токсикоінфекція, гастроентеритичний варіант» у Хмільницькій районній лікарні знаходиться 5 дорослих осіб.

З епіданамнезу з'ясовано, що всі хворі перебували на святкуванні дня народження в кафе «Берег» в м. Хмільник. Всього на заході були присутні 19 осіб. Слід зазначити, що частина гостей, в т.ч. потерпілі, забирали з собою залишки харчових продуктів.

У ході розслідування спалаху спеціалісти Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з персоналом кафе щодо профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Проведення протиепідемічних заходів триває.

Джерело: сайт Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області