22 листопада 2017 року

Жителів Хмільниччини запрошуємо долучитися до акції “Тризуб – це Україна“

28.02.2017

В Україні оголошено міжнародну акцію-флешмоб “Тризуб – це Україна“ (“Tridentis Ukraine“). Учасником може стати кожен, хто підтримує українську державу.

Основною метою флешмобу є поширення і підтримка національних символів.

Приєднатися до акції можна таким чином:

1) роздрукуйте плакат з гаслом акції “Тризуб – це Україна“ або “Trident is Ukraine“ та зробіть горизонтальне фото.

2) фото розмістіть на офіційній сторінці акції  та на своїх сторінках у соціальних мережах, обов’язково вказавши хештеґ #ТризубцеУкраїна #TridentisUkraine і місто та країну, де зроблено фото.

Наприклад: Волноваха, Україна #ТризубцеУкраїна або Toronto, Canada #TridentisUkraine.

3) також можна відправити фотографії, де одна особа або група осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба або фото,на якому учасники покажуть форму тризуба. Креативність вітається.

4) у соціальних мережах відмітити декілька своїх друзів та передати їм естафету.

5) фото гарної якості (для друку) можна надіслати на електронну адресу: tridentisukraine@gmail.com

Наприкінці серпня 2017 року у Дніпрі на Форумі української молоді діаспори «Дніпро 2017» заплановано організувати виставку найкращих світлин.