Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
07 квітня 2020 року
для людей з обмeженими можливостями

Організації, установи та підприємства

СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ станом на січень 2020 року

управлінь, відділів райдержадміністрації, міської та районної рад, районних підприємств та організацій

Хмільницьке ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій обл..

Нач. поліції

Заст.

черговий

 

 

Романюк Валерій Олександрович

 

2-24-61

-102-

2-22-71

2-22-71

2-59-69

 

 

 

 

 

Управління СБУ у Вінницькій обл..

Хмільницький відділ

 

Матяш Костянтин Леонідович

 

2-21-27

 

 

 

Калинівська місцева прокуратура м. Хмільник

Канцелярія

Гулько Андрій Васильович

 

 

2-24-42

2-25-41

2-23-87

 

 

 

Хмільницький міськрайонний  суд

Голова суду

Канцелярія

Керівник апарату суду

 

Вергелес Валерій Олександрович 

 

Власюк  Михайло Іванович

 

2-21-60

2-31-50(тел.факс

2-10-57

 

 

 

Хмільницький районний сектор ГУДС НС України у Вінницькій обл..

черговий

 

Нечко Олександр Васильович 

 

 

2-27-20

2-25-01

 

 

 

Служба наглядово-профілактичного обслуговування Хмільницького району

Титиївський Віктор Вольдемарович

2-25-01

 

 

 

Хмільницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області 

Заст..нач.-начальник

Приймальня

Катрін Ігор Петрович             

 

 

Шумська Тетяна Василівна

 

 

2-26-96

2-26-96 (тел.факс)

 

 

 

 

 

Хмільницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Приймальня

Заступник  начальника

Майструк Людмила Віталіївна

 

 

 

Клімик Олександр Борисович

2-12-17

 

2-21-52

2-33-92

2-33-92

 

 

 

Управління державного казначейства у Хмільницькому р-ні і м. Хмільник

Заступник начальника

Спеціалісти

Меть Віктор Михайлович

 

 

2-26-41

 

2-20-74

2-48-42

 

 

 

 Хмільницький  міськрайонний  центр зайнятості

Приймальня

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг

Начальник відділу бухобліку-головний бухгалтер

Каленіченко Сергій Віталійович

 

 

Титула Олена Василівна

 

Берегова Людмила Олександрівна

2-24-79;

 

2-21-81

2-22-76(факс)

 

2-22-79

 

 

 

Відділ у Хмільницькому р-ні

Головного управління Держгеокадастру у Вінниькій обл..

Секретар

Спеціалісти управління

Паламарчук Людмила Миколаївна

 

 

2-31-98

 

 

2-32-21

2-06-10

 

 

 

Територіальний центр соціального обслуговування Хмільницького р-ну Він.обл.

приймальня

Заст..директора

Міськова  Наталія Петрівна

 

 

Горобець Вячеслав Феодосійович

2-11-13

 

2-30-74

2-11-13(тел..факс

 

 

 

Районний  відділ  статистики

Денисюк Лілія Аркадіївна

2-21-61

 

 

 

Міжгосподарський відділ капітального будівництва

Панчук Анатолій Федорович

 

 

 

 

Хмільницький районний об’єднананий військовий комісаріат (комісар)

Призовна дільниця

черговий

 

Охріменко Андрій Петрович

 

2-26-72

2-27-02

2-26-82

 

 

 

Хмільницьке районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій обл..

Начальник

Приймальня

Вет.лікарня

 

 

Грушко Василь Васильович

 

 

2-24-40

2-26-78

2-15-41

 

 

 

ВСП Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «ВОЛЦ  МОЗ України»  

Завідувач відділу

 

 

Бойко Володимир Миколайович

 

2-26-83

2-65-94

 

 

 

 

КУ «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмільницька станція екстреної  медичної допомоги (СЕМД) головний лікар

 

 

 

Браславська Інна Григорівна

 

 

 

2-42-48

 

 

 

Комунальне некомерційне підприємство «Хмільницька центральна районна лікарня» Хмільницької районної ради             Директор

Заст.. директора

Заст.. директора з експертизи тимчасової непрацездатності

 

 

Залецький Василь Анатолійович

Поліщук Михайло Олексійович

Яцюк Тетяна Михайлівна

 

 

2-33-40 (тел.факс

2-30-06

2-32-34

 

 

 

КНП «Хмільницький  районний медичний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Хмільницької районної ради

Барабаш  Михайло Васильович

2-62-27

2-29-37

 

 

 

КУ Хмільницька районна стоматологічна поліклініка гол. лікар

Приймальня

Завідуючий відділенням

Реєстратура

Томашова  Людмила Володимирівна

 

Гурба Людмила Василівна

2-43-60

 

2-33-41

2-14-02

2-31-71

 

 

 

 Міськрайонна газета Життєві обрії

 

Околодько Олександр Павлович

2-25-71

2-25-92

2-27-27

 

 

 

КПХмільницьке районне радіомовлення

редактор

Плис Анатолій Андрійович

2-32-40

 

 

 

Районний трудовий архів

Струтинська Тетяна Володимирівна

2-03-61

 

 

 

Районний Будинок культури

Ковальчук Лариса Леонідівна

2-25-29,2-26-58

 

 

 

Голова ради профспілки працівників освіти

Шестопал Тамара Борисівна

2-10-06

 

 

 

Хмільницький міськрайонний відділ  державної виконавчої служби (ДВС)

Деркач Віктор Миколайович

2-44-83

 

 

 

 

Хмільницький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Він.обл. (РАЦС)   нач.відділу

 

Рачинська Олена Василівна

 

 

 

2-24-98 факс)

 

 

 

Хмільницький РС УДМС України у Вінницькій обл.

Завідувач сектору

 

Качановецький Павло Петрович

 

 

2-33-22 факс)

 

 

 

ТСЦ №0545 (на правах відділу, м.Хмільник) РСЦ МВС у Вінницькій обл..

Начальник

 

 

Бабій Віктор Миколайович

 

 

2-44-75факс)

 

 

 

 ДП ”Хмільницьке лісове господарство

Директор

Головний лісничий

 

Ющинський Тарас Вікторович

Гаращук Анатолій Іванович

 

2-20-49

2-25-89

 

 

 

ДП «Хмільницький  райагроліс»  ВОКСЛП «Віноблагроліс» директор

лісничий

 

Босенко Віктор Васильович

Сторожук Іван Іванович

 

3-60-54

 

 

 

Хмільницьке  РСТ   Голова правління  

Шемета Валентина Дмитрівна

2-23-96

 

 

 

СО Хмільницькі ЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» директор

Заступник директора з енерго-збутової роботи

Головний інженер

Диспечер

 

 

Мастєров Валерій Валерійович

Снігур Віктор Миколайович

 

2-27-16

2-27-16

2-27-55

2-20-51

 

 

 

Директор Уланівського заводоуправління

 

Виговський Віктор Григорович

3-14-01

 

 

 

КП «Уланівкомунсервіс»  директор

Волинець Віра Миколаївна

3,12-51

 

 

 

Філія “ Калинівський райавтодор“

Нач. дільниці Хмільник ДРП

 

 

Слободяник Олексій Олексійович

 

 

2-22-69

2-31-26

 

 

 

 Хмільницьке відділення ПАТ «Вінницягаз»

 Начальник

 

 

 

 

2-27-04 тел.факс

2-33-20

 

 

 

 

КП «ХМІЛЬНИКВОДОКАНАЛ» Хмільницької міської ради

Гол.інженер

 

Бойко Сергій Петрович

Загородній Петро Лук’янович

2-30-44

 

 

 

2-20-44(диспетчер)

2-31-43(бухгалтерія)

 

 

ПАТ Укртелеком Вінницька філія РЦТ №241  СЛД №6 м. Хмільник  начальник

Інженер

Спеціаліст з підтримки бізнесу

Черговий    

 

Данилець Іван Григорович

Клебанівський Максим Сергійович

Дойдоян Ірина Юріївна      

 

2-14-44,

2-24-44

 

 

 

2-14-35

2-20-82

2-65-00

 

 

 

Калинівський ЦПЗ №2 Вінницької держ. ДППЗ

 

Медяна Наталія Вікторівна

 

 

 

 

Хмільницький вузол поштового зв’язку

 

Рехлецька Наталія Володимирівна

2-32-65,2-25-60

 

 

 

Районна організація ветеранів України

Каленіченко Віталій Олександрович

2-31-17

 

 

 

Хмільницьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій обл..(УВД ФССМВ )  Директор

 

 

 

 

Стройний Сергій Михайлович

 

 

 

2-26-92

2-22-83

 

 

 

ДП Клінічний санаторій Хмільник

Приймальня

Заступник начальника по мед.частині

Галаченко Олександр Олександрович

Фурман Микола Васильович

2-21-62

 

 

 

2-21-62

 

 

 

2-31-03

 

 

 

Медичний реабілітаційний центрПд.БугУМВС України

Приймальня

Мудрий Олександр Іванович

2-24-39

 

 

 

2-24-39

 

 

 

2-27-01

 

 

 

Медичний центр реабілітації залізничників Пд-зх залізн.

Приймальня

Турський Олександр Феодосійович

2-25-78

 

 

 

2-24-73

 

 

 

2-24-36

 

 

 

ТОВ Санаторій Поділля

Приймальня

Реп'ях Анатолій Григорович          

              Світлана Вікторівна

2-21-51

 

 

 

2-21-51

 

 

 

ЦВКСХмільник

Приймальня

Приймальне відділення

Шинькович  Ігор Васильович

2-24-05

 

 

 

2-24-05

2-26-40

 

 

 

Санаторій Березовий гай

Приймальня

Лукашик Володимир Михайлович

                    

2-33-71

 

 

 

2-33-71

 

 

 

Обласна фізіотерапевтична лікарня

Начмед

Бабій Олег Ігорович    (2-22-91)

               Алла Станіславівна

2-31-23

2-33-93

 

 

 

РАЙОННА РАДА

 

 

Голова районної ради

Бонсевич Зоя Григорівна

2-48-45

 

 

 

Приймальня

Іщук Ніна Михайлівна

2-02-08

 

 

 

Заступник голови

Войцещук Анатолій Іванович

2-17-01

 

 

 

Заступник керівника виконавчого апарату

Нечипорук Валерій Миколайович

2-22-12

 

 

 

Керуючий справами районної ради

Мельник Володимир Вікторович

2-21-69

 

 

 

Консультант організаційно-правового відділу

Нечипорук Алла Станіславівна

2-41-88

 

 

 

Консультант організаційно-правового відділу

Сидоренко Олена Петрівна

2-25-61

 

 

 

Консультант організаційно-правового відділу

Лоїк Микола Васильович

2-25-61

 

 

 

Начальник загального відділу

Блажей Галина Вікторівна

2-21-66

 

 

 

 

МІСЬКА РАДА

 

 

Міський голова

Редчик Сергій Борисович

2-24-22

 

 

 

Приймальня

                    

2-25-16

 

 

 

Секретар міської  ради

Крепкий Павло Васильович

2-45-96

 

 

 

Заступник міського голови, нач. фінансового управління

Загіка Володимир Михайлович

2-26-50

 

 

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Сташко Андрій Володимирович

2-25-34

 

 

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення

 

2-33-72

 

 

 

Керуючий справами виконкому

Маташ Сергій Петрович 

2-25-05

 

 

 

Завідуючий організаційним відділом

Тендерис Оксана Володимирівна

2-27-48

 

 

 

Завідуючий загального відділу

Прокопович Ольга Дмитрівна

2-44-40

 

 

 

Начальник відділу фізичної культури,спорту

Пачевський Віталій Григорович

2-39-50

 

 

 

Начальник відділу Державного реєстру виборців

Могульський Віктор Едуардович

2-54-70

 

 

 

Начальник служби у справах дітей

Тишкевич Юрій Іванович

2-38-15

 

 

 

Начальник управління ЖКГ та КВ

 Сташко Ігор Георгійович

2-00-90

 

 

 

Нач.архівного відділу міської ради

Поліщученко Руслана Миколаївна

2-44-36

 

 

 

Начальник управління містобудування та архітектури міської ради, гол. архітектор міста

Загниборода Михайло Миколайович

2-25-17

 

 

 

 Начальник Управління  освіти

 Коведа Галина Іванівна

2-20-96

 

 

 

Начальник відділу з питань цивільного захисту,оборонної роботи та взаємодії з ПО

Дубравський Йосип Вацлавович

2-22-86

 

 

 

               

 

 

ЗАВОДИ

 

Номер телефону

                  Керівник

         ЗАВОДИ

 

 

ВАТ”Хмільниксільмаш”

2-26-49 (066)7656603

Зелінський Микола Здіславович

Завод  залізобетонних виробів

2-22-48,2-32-10  8(050)3134436

Лівшун Петро Васильович

Уланівське  ССТ

3-13-86

Котик Ольга Павлівна

Ринок ПХРСТ

бугалтерія

2-31-81

2-26-80

Подольський Леонід Іванович

ВАТ” Райагрохім“

3-14-47(59)

 

Директор заводу залізобетонних виробів

2-22-48

Мацюк Олександр Миколайович

 

ВАТ”Швейна фабрика”Лілея”

2-27-86, 2-26-94; 2-25-23

Матюх Анатолій Володимирович

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ

 

 

ЗОСШ №1

2-26-18

Храповіцька Галина Казимирівна

ЗОСШ №2

2-26-14

 

ЗОСШ №3

2-27-34

Євтодій Микола Андрійович

ЗОСШ №4

2-01-49,2-22-97,2-50-92

 

Дитячий садок №1

2-26-22

 

Дитячий садок №5

2-52-16

Карбівська Валентина Вацлавівна

Дитячий садок № 7

2-27-26

Собчук Марина Тимофіївна

Школа естетичного виховання

2-21-38

 

Будинок школяра(ЦДЮТ)

2-26-11

Неймет Таїсія Йосипівна

Хмільницька ДЮСШ

2-21-28

 

Хмільницький аграрний Центр ПТО

2-30-53 (2-28-02-дом)

Дем’янюк Анатолій Якович

Професійний ліцей сфери послуг

2-25-48

Коломієць Микола Петрович

Хмільницька Техшкола ОСОУ

2-31-00

Король Сергій Андрійович

Центральна районна бібліотека

2-25-29,2-26-58

Попова Зоя Миколаївна

КП”ЖЕК”

2-44-72,2-33-83

 

КП“Благоустрій “

2-24-77,2-25-51

 

Залізнична станція

2-24-30,2-20-27   

 

Хмільницька автобусна станція

2-33-35,2-30-29

 

Бюро подорожей та екскурсій

2-23-38,2-32-80

 

Бюро технічної інвентаризації

2-24-37

 

Метеостанція

2-26-66

Закутій Галина Йосипівна

Міжгосподарський відділ капітального будівництва

 

Панчук Анатолій Федорович

 

Районна нотаріальна контора

2-30-94

Глуздань Світлана Вацлавівна

Головний лікар стаціонартного територіального відділення по обслуговуванню одиноких громадян  с.Уланів

3-15-54

Главацька Раїса Павлівна

КП « Уланівкомунсервіс»

директор

 

3-12-51

 

Волинець Віра Миколаївна

Голова правління ПАТ” Хмільницький елеватор“

2-20-80

Бялківський Олександр Олексійович

Ветеринарна аптека

 

2-21-02

Остапчук Григорій Григорович

Уланівський виробничий рибцех

 

3-14-31

Гладишко Іван Васильович

Районне відділення національної страхової компанії “Оранта”

2-20-07

Євтухівський Василь
Володимирович

Державна інспекція сільського господарства у Вінницькій області Хмільницького району

2-22-88

 

Кирильчук Павло Олександрович

Голова Ради сільгоспвиробників

2-33-76

 

Генеральний директор ТОВ «Хмільницьке»

 

3-95-60

Скрипник Вадим Олександрович

Філія АКБ “Укрсоцбанк“

 

2-23-94

Коломієць Тетяна Йосипівна

ВФ КБ “Приватбанк”

 

2-22-58

Мартенюк Андрій Михайлович

Укрсиббанк

 

2-70-80,2-70-30

Побережна Юлія Анатоліївна

ПРИВАТНІ ПІДРИЄМЦІ

Болбат Вячеслав Михайлович

2-26-26, 8(067)9003777

 

Буликова Валентина Сергіївна

2-07-07

 

Юрчишин Петро Васильович

2-27-13

 

Шпаківський Іван Павлович

2-42-24

 

Танцюра Євген Володимирович

2-21-74

вул.Леніна ,17(магазин)

Сташко Василь Михайлович

2-54-59

ФГ «Фенікс»

Козловська Віра Дмитрівна

2-49-37

 

Уланівський хлібзавод

3-12-30,3-17-15,8(067)7485790

Матківський Микола Степанович

“Ритон”

2-21-70

 

 

 

 

«Назарет»

2-27-57

Сергій  Григорович

Магазин-салон «Фуджі-фото»

2-22-27

Плахотнюк Ю.П

Магазин «Ксюша»

2-55-01

Шкрабалюк А.М

Магазин «Ясен»

2-44-82

 

«Наталі»

2-42-50

Горобець Наталія Миколаївна

Комунхоз

2-24-77

Прокопович Юрій Іванович

Нотаріус

2-25-73

Мілещенко Оксана Леонтіївна

Нотаріус

2-49-97

Лучинська Людмила Павлівна

Ресторан «Лісний»

2-20-26

Шемета Ігор

Ресторан «Візит»

2-24-62

Директор:  Остапчук Галина Іванівна

Ресторан «Стара фортеця»

2-45-67

 

Кафе «Вікторія»

2-62-20

 

Кафе «Ягуар»

8-097-45-88-668

Дикий Олександр

Ресторан «Віктан»

2-33-37, 8(067)7768038

Леонід Григорович

Магазин «Ельдорадо»

2-14-52, 8(067)4106543

Наталія Миколаївна

Партія «Батьківщина»

2-45-31

Голубенко Сергій Іванович

Таксі

2-12-12

Троян  Толя

СТО

2-27-05,2-29-95

Українець Микола

Калинівський Райавтодор

8(233)2-14-62

Сугирій Ігор Миколайович

Вінницьке Райду

8(22)671295, 8(067)4324646

Повшедний Михайло Павлович

Регіональне управління по боротьбі з корупцією в податкових органах

8(22)660205

Вурста Михайло

Автоцентр «Сигнал»

2-29-99

Українець Алла Петрівна

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація