Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
27 січня 2020 року
для людей з обмeженими можливостями

Прийом громадян

        Порядок особистого прийому громадян в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації

         2.1. Особистий прийом громадян в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснюється начальником управління.

         Прийом громадян проводиться в кабінеті начальника згідно графіка, коли на прийомні дні припадає відрядження начальника управління, чи він з інших причин відсутній, прийом здійснює один з начальників відділів.

         2.2 Записи про особистий прийом проводяться в журналі особистого прийому громадян, де відповідно до ст. 5 Закону України “ Про звернення громадян ” зазначаються дані:

  • прізвище, ім’я, по батькові заявника;
  • місце проживання, номер телефону;
  • короткий зміст заяви, скарги чи пропозиції;
  • соціальний статус заявника;
  • дата особистого прийому;
  • прізвище, посада керівника, який проводить особистий прийом.

Разом з цим перевіряється чи були попередні звернення даного громадянина і якщо так, підбираються матеріали попередніх звернень.

         2.3. В першу чергу на особистий прийом запрошуються Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, інваліди Другої світової війни,учасники антитерористичної операції.

         2.4. Під час особистого прийому громадяни висловлюють суть пропозиції, заяви чи скарги, подають документи та інші матеріали, необхідні для розгляду порушеного питання, а також повідомляють свої побажання щодо порядку розгляду та прийняття рішення по їх заявах та скаргах.

         2.5. Керівник, який здійснює особистий прийом, вислуховує заявника, з’ясовує наведені ним аргументи, знайомиться з поданими та іншими матеріалами і приймає відповідні рішення стосовно суті та порядку розгляду даного звернення.

         Якщо вирішити порушенні в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається в тому ж порядку, що й письмове звернення.

         2.6. Про результати розгляду звернення поданого на особистому прийомі, громадянину повідомляється письмово чи усно, за його бажанням.

 

Графік особистого прийому громадян в управлінні агропромислового розвитку  райдержадміністрації:

Посада

   Прізвище, ім’я,

 по батькові

Дні прийому

Начальник управління агропромислового розвитку

БОЙКО

Дмитро Петрович

вівторок

четвер

 

      Прийомні години з 900 до 1300

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація