Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
21 листопада 2017 року
для людей з обмeженими можливостями

Заклади освіти

СПИСОК керівників ЗНЗ- 2017

 

№ п/п

П І П

Назва закладу

Робочий

телефон

 

Загальноосвітні навчальні

заклади

 

 

1

Осадчук Людмила Миколаївна

НВК”ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” с.Березна

36-2-40

2

Хортюк Оксана Михайлівна

 ЗШ І-ІІІ ст. с.В.Митник

32-2-40

 3

Пацалюк Тетяна  Володимирівна

 ЗШ І-ІІІ ст. с.Вишенька

34-2-40

4

Ткач Володимир Васильович

ЗШ І-ІІІ ст. с.Зозулинці

31-2-83

5

Степанюк Людмила Василівна

ЗШ І-ІІІ ст. с.Кропивна

35-2-40

6

Лубова Олена Леонідівна

ЗШ І-ІІІ ст.с.Кустівці

34-1-40

7

Прус Наталія Петрівна

НВК”ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” с.Кушелівка

32-2-16

8

Валюк Неля Миколаївна

 ЗШ І-ІІІ ст. с.Лип”ятин

36-7-40

9

Лукашук Світлана Дмитрівна

НВК”ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ”   с.Лозова

33-5-40

10

Колодій Володимир  Васильович

ЗШ І-ІІІ ст. с.Лозна

34-3-40

11

Яременко Галина Іванівна

 ЗШ І-ІІІ ст. с.Мар”янівка

33-8-40

12

Затірко  Віктор  Георгійович

 ЗШ І-ІІІ ст. с.Маркуші

34-7-40

13

Мартинюк Сергій Іванович

 ЗШ І-ІІІ ст. с.Порик

32-8-40

14

Грубський Станіслав  Дмитрович

НВК «ЗШ І-ІІІст.-ДНЗ» .с.Сальниця

39-1-71

15

Коломієць Анатолій Олексійович

НВК”ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ” с.Сьомаки

32-6-40

16

Левчук Тетяна Василівна.

НВК”ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” с.Томашпіль

36-6-30

17

Білошкурська Людмила Василівна

 ЗШ І-ІІІ ст. с.Уланів

31-3-92

18

Кащєєва Галина Феодосіївна

 ЗШ І-ІІІ ст. с.Ш.Гребля

32-7-40

19

Задорожнюк  Володимир  Якимович

ЗШ І-ІІ ст. с.Б.Рукав

32-6-45

20

Синюк Галина Іванівна

НВК” ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ” с.В.Острожок

34-5-40

21

Москаленко Раїса Іванівна

НВК” ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ”   с.Воронівці

37-6-40

22

Ніжинський Михайло Васильо-вич

 ЗШ І-ІІ ст. с.Голодьки

36-0-40

23

Мацюк Ольга Іванівна

НВК” ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ” с.Колибабинці

32-5-40

24

Ядвіжин Василь Васильович

ЗШ І-ІІ ст. с.Куманівці

36-5-40

 

25

Ходюн Надія Іванівна

ЗШ І-ІІ ст. с.Курилівка

32-8-15

26

Коріненко Галина Борисівна

НВК „ ЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ” с.Пагурці

37-5-40

27

Чорний Василь Васильович

НВК „ ЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ” с.Подорожня

34-6-40

28

Дьяченкова Ірина Михайлівна

ЗШ І-ІІ ст. с.Рибчинці

37-1-08

29

Мукомел Людмила Василівна

ЗШ І-ІІ ст. с.Скаржинці

37-3-70

30

Дручинський Михайло Іванович

ЗШ І-ІІ ст. с.Соколова

33-4-27

31

Згерська Олена Станіславівна

НВК”ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” с.Тараски

35-3-40

32

Фургалюк Любов Іванівна

ЗШ І-ІІ ст. с.Терешпіль

33-6-40

33

Радзімовський Микола Анатолійович

 ЗШ І-ІІ ст. с.Торчин

37-3-40

34

Лук’янчук Віктор Адамович

 ЗШ І-ІІ ст. с.Філіопіль

32-2-62

35

Новікова Марія Іванівна

 НВК «ЗШ І ст.-ДНЗ» с.Лелітка

33-7-75

36

Безуса Тамара Миколаївна

 ЗШ І ст. с.Морозівка

37-4-40

 

Позашкільні навчальні заклади

 

 

 

1

Панчук Людмила Миколаївна      

Центр дитячої та юнацької творчості

31-1-95   

2

Поплавська Алла Василівна             

Уланівська станція юннатів       

31-1-70        

3

Дантицький Віктор Михайлович                        

ДЮК ФП „Олімп”

23-9-08

 

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація