Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
07 грудня 2022 року
для людей з обмeженими можливостями

Будуємо сильну, стабільну країну, яка найближчим часом прагне стати членом ЄС, — Денис Шмигаль

Українська влада в умовах гібридної війни з боку Росії здійснює непрості реформи, будуючи сильну, стабільну країну, яка найближчим часом прагне стати членом Європейського Союзу. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Виконавчим віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом 31 січня.

 

«Україна вже виконала 63% завдань, передбачених Угодою про асоціацію. Ми готові наполегливо працювати далі в цьому напрямку. Звичайно, ми хочемо чути у відповідь на прогрес конкретні дати, коли Україна зможе бути країною-кандидатом, коли Україна зможе бути включеною до Європейського Союзу», — зазначив Прем’єр-міністр.

Крім того, Денис Шмигаль наголосив, що Україна готова протягом двох років укласти й імплементувати 5 «безвізів» із Європейським Союзом. Зокрема ідеться про промисловий безвіз (укладення угоди АСАА), енергетичний (приєднання до європейської енергомережі ENTSO-E), митний, цифровий безвізи, а також подальшу імплементацію угоди про Спільний авіаційний простір.

Прем’єр-міністр також висловив переконання, що домовленості, досягнуті під час візиту Виконавчого віце-президента Єврокомісії Валдіса Домбровскіса до Києва, нададуть потужного поштовху для розвитку та поглиблення відносин між Україною та ЄС.

 
 
 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація