Пошук

Учасники виїзного засідання президії обласної Ради ознайомились з оснащенням новозбудованого приміщення хірургічного корпусу oблaснoї клінічнoї лікaрні ім. М. Пирoгoвa

Дата: 26.09.2018 16:53
Кількість переглядів: 8

Новий хірургічний корпус обласної лікарні імені Миколи Пирогова оснащений найсучаснішим обладнанням за передовими європейськими технологіями.

В цьому мали змогу переконатися учасники виїзного засідання президії обласної Ради, що відбулося в приміщенні хірургічного корпусу 25 вересня. Участь у засіданні взяв перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко. Вони здійснили оглядову екскурсію корпусом з метою ознайомлення з роботою відділень та станом медичного оснащення.

На базі нового хірургічного корпусу, що запрацював 4 вересня цього року, вже проведено понад сто операційних втручань, наразі тут перебуває близько двадцяти стаціонарних пацієнтів.

Як повідомив головний лікар обласної клінічної лікарні ім. М. Пирогова Олександр Жупанов, новий хірургічний корпус на сьогоднішній день – найбільший в Україні після «Охматдиту». Його площа складає 22,5 тис. м2, на яких розміщено  приймальне відділення, відділення травматології, урології, загальної хірургії, відділення серцево-судинної хірургії, реанімації та відділення гострої нирки. Всі відділення однотипні, мають по 60 ліжок. Пaлaти стандартизовані, oднo- тa двoмісні, oснaщені пoдaчею кисню, Wi-Fi, телевізoрoм і телефоном.

«Новий хірургічний корпус – це, без перебільшення, наша гордість. Корпус оснащений високотехнологічним обладнанням європейських фірм з Франції, Італії та Німеччини. До прикладу можна назвати сучасний астроскоп американського виробництва, що знаходиться в травматологічному відділенні. Обладнання такого класу зараз в Україні є тільки у нас і в Феофанії», – зауважив Олександр Жупанов.

Він також повідомив учасникам виїзного засідання президії обласної Ради, що на даний час триває закупівля для оснащення сучасної стерилізаційної, закупівля обладнання для відділення мікрохірургії ока та рентгенологічного обладнання.

«Минулоріч було закуплено медичного обладнання на 100 млн. гривень. На сьогодні тривають відкриті торги ще на 100 млн.гривень. Загальна вартість медичного обладнання  складає 380 млн. гривень»,  – зазначив Олександр Жупанов.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь