Пошук

За нерухомість Вінниччини власники сплатили 53,5 млн. грн

Дата: 10.07.2019 16:43
Кількість переглядів: 8

Впродовж І півріччя 2019 року до місцевих бюджетів Вінниччини надійшло майже 53,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, зазначена сума перевищує прогнозовану на 7,9 млн грн. А порівняно із надходженнями аналогічного періоду минулого року зросла на 11,9 млн грн.

Понад 75%  із загальних надходжень податку на нерухомість або близько 40,3 млн грн. сплатили юридичні особи. Решта – це внесок від громадян

До 1 липня 2018 року повідомлення, а саме – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, були надіслані усім власникам «понаднормових» квадратними метрів житлової площі. Відтак, Руслан Осмоловський нагадує, що упродовж 60 календарних днів з дня отримання таких повідомлень ці платники зобов'язані перерахувати суму податку на зазначені у повідомленні реквізити.

Додамо, що зі ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік, платники Вінницької області можуть ознайомитись за гіперпосиланням http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/stavki-mistsevih-podatkiv-ta-zboriv/vinnitska-oblast.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь