Малий Герб України
20 липня 2024 року
Facebook - логотип Twitter - логотип Instagam - логотип Youtube - логотип
Режим високої контрастності

Привітали зі святом військовослужбовців у Хмільнику

02.10.2023 Кількість переглядів: 39

Сьогодні заступник керівника апарату Хмільницької районної військової адміністрації Олена Грицишина, заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець, заступник Хмільницького міського голови Андрій Сташко, помічник народного депутата України Андрій Барабан щирими словами привітали військовослужбовців з Днем захисників і захисниць України.

Учасники урочистого зібрання вшанували загиблих воїнів, захисників України хвилиною мовчання.

За сумлінне виконання службового обов’язку, високу професійну майстерність, відданість справі, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави та з нагоди державного свята заступник керівника апарату Хмільницької районної військової адміністрації Олена Грицишина, заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець вручили Почесні грамоти Хмільницької районної військової адміністрації і Хмільницької районної ради окремим військовослужбовцям.

Слава, шана, повага та подяка захисникам і захисницям України!

Слава Україні!