25 травня 2024 року

У Хмільнику вручили державні нагороди рідним загиблих захисників України

04.04.2024 Кількість переглядів: 26

Сьогодні, на виконання доручення начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, в залі засідань Хмільницької районної військової адміністрації начальник Хмільницької районної військової адміністрації Богдан Кузнец, голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук спільно з заступником Хмільницького міського голови Андрієм Сташко, заступником Уланівського сільського голови Оксаною Гуменюк, начальником Хмільницького РТЦК та СП Олегом Резедентом, вручили державну нагороду родинам загиблих військовослужбовців Хмільницької і Уланівської територіальних громад.

Згідно з Указом Президента України від 03.11.2023 №732 за особисту мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня солдата КРАВЧУКА Сергія Леонідовича (посмертно).

Згідно з Указом Президента України від 01.05.2023 № 256 за особисту мужність і самовідданість, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня солдата ШЕЛУДЬКА Віталія Анатолійовича (посмертно).

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 03.01.2024 №14 відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «КОМБАТНИЙ ХРЕСТ» солдат ШИЛО Богдан Юрійович (посмертно).

Світла пам'ять захисникам України!