16 червня 2024 року

«Усі в плюсі, коли зроблено в Україні». Купуємо українське – підтримуємо економіку!

11.06.2024 Кількість переглядів: 7

Купувати продукцію українського виробництва – це означає стимулювати свою, а не чужу економіку.

Це важливо як на побутовому рівні, коли купуєш одяг чи продукти в магазині, так і під час підготовки великих закупівель через тендери.

У середньому до 40% від вартості продукції українського виробництва повертається в бюджет країни в вигляді зарплат, податків і платежів у пенсійний фонд. Ці ж податки підтримують Сили безпеки й оборони України під час війни.

Кампанія «Зроблено в Україні» покликана привернути увагу українців до своїх виробників і спонукати більше купувати продукцію українського виробництва. А також – відкривати власні підприємства, щоб посилювати економіку країни. Тобто «плюсувати своє» всіма способами, допомагаючи країні вистояти!