Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

25 працівників Жданівського цукрового заводу виявили належний рівень знань з питань охорони праці

25.05.2018 Кількість переглядів: 1128

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, у складі головних державних інспекторів відділів нагляду в АПК та СКС М.В.Чекіни та нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки О.М.Мандренка, провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників Філії «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром» (с. Війтівці Хмільницького району).

Фахівці Держпраці провели нараду, у ході якої наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій за професіями та видами робіт, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, підготовці кадрів тощо.

Окрему увагу приділено дотриманню інструкцій з охорони праці щодо безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки,в електроустановках, на висоті, вантажо-розвантажувальних, безпечної експлуатації парових та водогрійних котлів, систем газопостачання, вантажопідіймальних кранів і підіймальних пристроїв.

Було наголошено на необхідності проходження періодичного медичного огляду працівниками, використанні засобів індивідуального захисту, здійсненні постійного контролю за дотриманням трудової та виробничої дисципліни серед працюючих.

Під час перевірки працівники підприємства виявили належний рівень знань з питань охорони праці та промислової безпеки і були допущені до виконання робіт підвищеної небезпеки.

 

Джерело : Управління Держпраці у Вінницькій області 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація