23 квітня 2024 року

29.03.2018 Кількість переглядів: 356

Під час наради голів та представників фракцій та груп Верховної Ради України Голова Парламенту Андрій Парубій виступив з ініціативою, щоб першим питанням Порядку денного засідання Верховної Ради України у вівторок, 3 квітня 2018 року, було питання скасування процедури Електронного декларування для громадських активістів та декриміналізації статті про неподання, або невчасне подання електронної декларації громадськими активістами.

«Сьогодні під час наради голови та представники фракцій і груп Парламенту узгодили, що проведуть роботу у своїх фракціях, щоб ми спільно вийшли на позитивне рішення у декриміналізації статті про неподання електронних декларацій громадськими активістами та про скасування Електронного декларування для громадських активістів», - зауважив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.