Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
02 грудня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

Богдан Кузнец: Щира вдячність, шана і низький уклін захисникам і захисницям України !

01.10.2023 Кількість переглядів: 27

У 2023 році Україна вперше відзначає День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято запроваджено в Україні на державному рівні від 2014 року на знак вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

 

День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей. Це свято мужніх оборонців і визволителів  нашої рідної землі, для яких – честь, гідність, сила, витримка та відповідальність – не просто слова.

Це особливі хоробрі люди, які виявляють глибокий патріотизм, стійкість і мужність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, у бою відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Своїм героїзмом і стійкістю українці  викликають повагу та змінюють світ.

Сьогодні    – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони.

Щодня своїми діями, роботою, різноманітною допомогою, прихистком людей, які змушені покинути свої оселі, ми наближаємо Перемогу та усім можливим допомагаємо захисникам і захисницям.

       Цього дня всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб вона огорнула своїм захисним покровом усіх наших бійців  аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Слава Україні! Слава захисникам і захисницям!

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація