Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Богдан КУЗНЕЦ: З Днем Гідності та Свободи!

21.11.2023 Кількість переглядів: 46

Сьогодні ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.


Тоді, у 2013 році, громадяни нашої країни відстоювали європейський вибір та демократичний розвиток, вони обирали для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу та проявили свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви.
День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв - вільних, з великим серцем і сильних духом, спроможних захистити національну свободу та життя громадян.
Низький уклін усім захисникам української землі, які назавжди залишаться в пам’яті народу та є гідним прикладом для майбутніх поколінь!
З Днем Гідності та Свободи!
Слава Україні! Честь і шана Героям!

 

Начальник Хмільницької районної
військової адміністрації                                                     Богдан КУЗНЕЦ

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація