22 лютого 2024 року

Богдан Кузнец: з великою шаною, гордістю і повагою до наших захисників - дякуємо!

06.12.2022 Кількість переглядів: 90

Сьогодні начальник Хмільницької районної військової адміністрації Богдан Кузнец, заступник начальника Хмільницької районної військової адміністрації Олександр Пузир і заступник Хмільницької районної ради Василь Карпінець привітали з Днем Збройних Сил України військовослужбовців, працівників Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки зі святом.

За сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, високу відповідальність, дисциплінованість, професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня Збройних Сил України, згідно з поданнями, військовослужбовцям було вручено Почесні грамоти Вінницької обласної військової адміністрації і обласної Ради, районної військової адміністрації і районної ради.

Щира вдячність усім військовослужбовцям Збройних Сил України за гідне виконання службового обов'язку, за наближення Перемоги!
Вічна пам'ять і низький уклін Героям, які віддали своє життя за Україну. Слава Героям!

Слава Збройним силам України!
Слава Україні!