27 вересня 2022 року

Богдан Кузнец:Вітаю із 660-річчям, Хмільник!

22.09.2022 Кількість переглядів: 22

Шановні жителі та гості славного міста над Бугом!

Щиро вітаю вас із 660-ю річницею заснування перлини Поділля – міста Хмільник.
Це чудове місто є окрасою Вінниччини, має особливий дух і шарм, віковічну історію і свої давні традиції.
Столітня історія славного міста продовжується добрими справами його щирих і працьовитих людей.
На жаль, цього року День народження прекрасного курортного українського міста відзначаємо під час війни. Хмільник став затишним прихистком для багатьох людей, які постраждали від воєнних дій і вимушено залишили свої оселі.
Багато військовослужбовців-хмільничан з гідністю здобувають Перемогу, волонтери та громадські організації з Хмільника успішно допомагають усім можливим нашим землякам на передовій і вимушено переселеним особам у Хмільницькій громаді.
Переконаний, що попереду у нас багато успішних проектів, свят і перемог, які ми зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі. Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю. Моліться за наших захисників, Героїв і просіть для них захисту!
Хай повняться дитячим сміхом оселі, а доля кожного хмільничанина буде вільною і щасливою. Миру та злагоди Вам!
Слава Україні! Героям Слава!
З Днем народження, Хмільник!
Слава Україні!

Начальник Хмільницької