Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Члени Громадської ради при облдержадміністрації взяли участь у навчанні щодо доступу до публічної інформації

14.09.2017 Кількість переглядів: 821

Вчора, 13 вересня, на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбулося навчання для членів Громадської ради при облдержадміністрації щодо доступу до публічної інформації.

Нагадаємо, що Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, що об’єднує представників найактивніших та найдієвіших інститутів громадянського суспільства Вінниччини щодо сприяння у вирішенні органами виконавчої влади важливих питань регіональної політики. Також, громадські ради також утворено та діють при районних державних адміністраціях.

«Створення належних умов органами державної влади щодо доступу громадян до публічної інформації є одним з механізмів забезпечення державою їх невід’ємних прав та захисту законних інтересів», – відзначив лектор, голова Хмільницької громадської організації «Право» Віталій Дорох.

Особливу увагу було приділено питанню проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади» та розпорядження голови облдержадміністрації від 7 квітня 2017 року № 249 «Про проведення консультацій з громадськістю структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями та сприяння проведення громадської експертизи діяльності облдержадміністрації».

Громадська рада при облдержадміністрації продовжує активну просвітницьку діяльність на території області, а також роботу щодо сприяння обласній державній адміністрації у вирішенні важливих питань регіональної політики.

Джерело: сайт Вінницької ОДА


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація