Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Cтан протидії дитячій злочинності, захисту прав та інтересів дітей, які стали жертвами злочинних посягань

17.03.2023 Кількість переглядів: 235

Саме це сьогодні, 17 березня, в залі засідань Хмільницької районної військової адміністрації обговорили на спільній нараді представники правоохоронних, державних та органів місцевого самоврядування під головуванням заступника начальника Хмільницької районної військової адміністрації Олександра Пузира та керівника Хмільницької окружної прокуратури Вінницької області Максима Кандзьоби.


Участь у нараді взяли начальники служб у справах дітей громад Хмільницького району, працівники правоохоронних органів, фахівці з соціальної роботи та представники підрозділів філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області по району.
Під час наради також було обговорено захист прав та інтересів дітей, які стали жертвами злочинних посягань, зокрема і домашнього насильства, підвищення ефективності взаємодії правоохоронних, державних органів та органів місцевого самоврядування із піднятих питань.
Налагодження системної спільної роботи на цьому напрямі є важливим з огляду на законодавче введення нових соціальних інститутів щодо захисту прав дітей та загалом актуальність і важливість цієї проблематики.
Учасниками наради визначено низку проблемних питань, над вирішенням яких спільно працюватимуть у подальшому. Це та удосконалення превентивної і профілактичної діяльності з неповнолітніми, проведення з ними соціально-виховної роботи, дослідження факторів, які впливають на ріст злочинності серед дітей, профілактика та попередження нещасних випадків серед дітей. Обговорено й шляхи вирішення проблеми приховування фактів домашнього насильства та булінгу щодо дітей, тощо. Окремо обговорювалося питання підліткової субкультури (підліткові угрупування).
За результатами наради прокурором спільно з іншими учасниками розроблено план заходів, реалізація яких має сприяти запобіганню, виявленню та припиненню злочинів щодо неповнолітніх, захисту їх конституційних прав.

Служба у справах дітей Хмільницької районної військової  адміністрації

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація