27 вересня 2022 року

Данило Гетманцев: Повернення акцизу на пальне дозволить фінансувати відновлення зруйнованих інфраструктурних об’єктів і підготовку до зими

22.09.2022 Кількість переглядів: 22

Верховна Рада схвалила в цілому Закон про часткове повернення акцизу на пальне, який передбачає такі ставки: 100 євро за тонну бензину, дизелю та інших видів пального, крім скрапленого газу. Скраплений газ - 52 євро за 1000 л.

Про це розповів Голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Ми надаємо можливість для фінансування зруйнованих інфраструктурних об’єктів, надаємо можливість уряду для фінансування підготовки до зими і вже, власне, входження в зиму: розчищення доріг, ямковий ремонт», - зауважив народний депутат.

Він також додав, що збільшення фінансування необхідне і для армії, і для суспільства, а повернення акцизу дозволить бюджету країни отримати додаткові кошти.